  • PTL45-19A1-102B1
PTL45-19A1-102B1
advertisement
Manufacturer No:
PTL45-19A1-102B1
HK JDW NO:
103-PTL45-19A1-102B1
Description:
PANEL CONTROL - SLIDE CARBON
Step5Bar-code shipping tag
PTL45-19A1-102B1
    Through Hole
  • Mfr
  • Size / Dimension
    Rectangular - 2.362" L x 0.354" W x 0.276" H (60.00mm x 9.00mm x 7.00mm)
  • Tolerance
    ±20%
  • Resistance
    1 kOhms
  • Power (Watts)
    0.125W, 1/8W
  • Travel Range
    45mm