  • PVZ2A103A01B00
PVZ2A103A01B00
advertisement
Manufacturer No:
PVZ2A103A01B00
Manufacturer:
Murata Electronics
HK JDW NO:
535-PVZ2A103A01B00
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PVZ2A103A01B00
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Tolerance
    30%
  • Termination
    J-Hook
  • Resistance
    10kOhm
  • Depth
    2.7mm
  • Military Standard
    Not
  • Length
    2.1mm