  • PXETGLJANF-50.000000
PXETGLJANF-50.000000
advertisement
Manufacturer No:
PXETGLJANF-50.000000
HK JDW NO:
776-PXETGLJANF-50.000000
Step5Bar-code shipping tag
PXETGLJANF-50.000000
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • JESD-609 Code
    e4
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Additional Feature
    TRI-STATE; ENABLE/DISABLE FUNCTION; TAPE AND REEL
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency Stability
    50%
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 1.0mm
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    50MHz
  • Rise Time-Max
    2ns
  • Fall Time-Max
    2ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.63V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.97V
  • Oscillator Type
    CMOS
  • Output Load
    15 pF