  • PYBE20-Q48-S3-T
PYBE20-Q48-S3-T
advertisement
Manufacturer No:
PYBE20-Q48-S3-T
Manufacturer:
CUI Inc.
HK JDW NO:
193-PYBE20-Q48-S3-T
Package:
Datasheet:
PYBE20-Q48-S3-T
Description:
Quantity:
In Stock : 3004
Step5Bar-code shipping tag
PYBE20-Q48-S3-T
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C With Derating
  • Series
    PYBE20 (20W)
  • Size / Dimension
    2.99Lx1.24W x 0.83 H 76.0mmx31.5mmx21.2mm
  • Power (Watts)
    17W
  • JESD-30 Code
    R-XDMA-X6
  • Efficiency
    86%
  • Voltage - Isolation
    1.5kV
  • Voltage - Input (Max)
    75V
  • Output Voltage
    3.3V
  • Voltage - Output 1
    3.3V
  • Voltage - Input (Min)
    18V
  • Input Voltage-Nom
    48V
  • Trim/Adjustable Output
  • Current - Output (Max)
    5A