  • Q12F3D472MA5B0S0NL
Q12F3D472MA5B0S0NL
advertisement
Manufacturer No:
Q12F3D472MA5B0S0NL
Manufacturer:
STE(Songtian Elec)
HK JDW NO:
15946-Q12F3D472MA5B0S0NL
Package:
Datasheet:
Description:
4.7nF ±20% -40℃~+125℃ Y1 Radial Leaded,P=10mm Suppression Capacitors ROHS