  • Q14F5BZZRGB12ECA
Q14F5BZZRGB12ECA
advertisement
Manufacturer No:
Q14F5BZZRGB12ECA
HK JDW NO:
67-Q14F5BZZRGB12ECA
Package:
Datasheet:
Q14F5BZZRGB12ECA
Description:
Quantity:
In Stock : 14
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
Q14F5BZZRGB12ECA
  • Series
    Q14
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Termination Style
    Wire Leads - 7.87 (200.00mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.55 (14.00mm)
  • Voltage
    12V
  • Current
    20mA Red 20mA Green 20mA Blue