  • Q14F5CXXHY24E
Q14F5CXXHY24E
advertisement
Manufacturer No:
Q14F5CXXHY24E
HK JDW NO:
67-Q14F5CXXHY24E
Package:
Datasheet:
Q14F5CXXHY24E
Description:
LED INDICATOR 14MM FLUSH CHROME
Step5Bar-code shipping tag
Q14F5CXXHY24E
  • Series
    Q14
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination Style
    Wire Leads - 7.87 (200.00mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.55 (14.00mm)
  • Voltage
    24V
  • Forward Current
    20mA
  • Lens Style
    Round with Flat Top
  • Lens Size
    16.00mm Dia