  • Q14P3BXXHB110E
Q14P3BXXHB110E
advertisement
Manufacturer No:
Q14P3BXXHB110E
HK JDW NO:
67-Q14P3BXXHB110E
Package:
Datasheet:
Q14P3BXXHB110E
Description:
LED PMI PROMINENT 110VAC BLUE
Step5Bar-code shipping tag
Q14P3BXXHB110E
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Voltage - Rated
    110V
  • Current Rating
    6mA
  • Termination Style
    Wire Leads - 7.87 (200.00mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.55 (13.97mm)
  • Voltage
    110V
  • Current
    6mA
  • Lens Size
    10.00mm Dia
  • Lens Transparency
    Diffused
  • Lens Color
    Blue
  • Lamp Color
    Blue
  • Length
    28.75mm