  • Q6R3CXXW24E
Q6R3CXXW24E
advertisement
Manufacturer No:
Q6R3CXXW24E
HK JDW NO:
67-Q6R3CXXW24E
Package:
Datasheet:
Q6R3CXXW24E
Description:
LED PANEL MOUNT INDICATOR WHT
Step5Bar-code shipping tag
Q6R3CXXW24E
    9 Weeks
  • Mount
    Panel
  • Termination
    Wire Leads
  • Type
    LED
  • Voltage - Rated
    24V
    IP67
  • Current Rating
    20mA
  • Termination Style
    Wire Leads - 7.87 (200.00mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.24 (6.10mm)
  • Lens Size
    3mm T-1
  • Luminous Intensity
    1.2 cd
  • Millicandela Rating
    1200mcd
  • Overall Height
    2.25mm
  • Lamp Color
    White
  • Length
    18.75mm