  • R-78E12-1.0/X9
R-78E12-1.0/X9
advertisement
Manufacturer No:
R-78E12-1.0/X9
HK JDW NO:
655-R-78E12-1.0/X9
Package:
Datasheet:
R-78E12-1.0/X9
Description:
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 1A Tube
Step5Bar-code shipping tag
R-78E12-1.0/X9
    Select All
  • Product Weight (g)
    2
  • Type
    Step Down
  • Number of Outputs
    1
  • Output Type
    Fixed
  • Line Regulation
    1%
  • Load Regulation
    1.5%