  • R0.5Z0505HP
R0.5Z0505HP
advertisement
Manufacturer No:
R0.5Z0505HP
HK JDW NO:
655-R0.5Z0505HP
Package:
Datasheet:
R0.5Z0505HP
Description:
Module DC-DC 5VIN 1-OUT 5V 0.1A 0.5W 6-Pin SMD Module Tube
Step5Bar-code shipping tag
R0.5Z0505HP
    Select All
  • Product Weight (g)
    1.2
    Active
  • Pin Count
    6
  • Number of Outputs
    1
  • Output Type
    Fixed
  • Isolation
    Isolated
  • Line Regulation
    1%
  • Load Regulation
    1%