  • R60EI3470ZB00M
R60EI3470ZB00M
advertisement
Manufacturer No:
R60EI3470ZB00M
HK JDW NO:
417-R60EI3470ZB00M
Description:
470nF Film Capacitor 20% Radial 100V-DC 63V-AC
Step5Bar-code shipping tag
R60EI3470ZB00M
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Termination
    Radial
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Capacitance
    470nF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Voltage - Rated AC
    63V