  • R71PI33305030J
R71PI33305030J
advertisement
Manufacturer No:
R71PI33305030J
HK JDW NO:
417-R71PI33305030J
Description:
330nF Film Capacitor 5% Radial Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
R71PI33305030J
  • Tolerance
    5%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    110°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Capacitance
    330nF
  • Depth
    8.5mm
  • Lead Pitch
    15mm
  • Height
    14.5mm
  • Length
    18mm