  • R71VI3470AA30J
R71VI3470AA30J
advertisement
Manufacturer No:
R71VI3470AA30J
HK JDW NO:
417-R71VI3470AA30J
Description:
470nF Film Capacitor 5% Radial Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
R71VI3470AA30J
  • Tolerance
    5%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    110°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Capacitance
    470nF
  • Depth
    8.5mm
  • Lead Pitch
    15mm
  • Height
    14.5mm
  • Length
    18mm