  • R73TW3270SE00J
R73TW3270SE00J
advertisement
Manufacturer No:
R73TW3270SE00J
HK JDW NO:
417-R73TW3270SE00J
Description:
270nF Film Capacitor 5% Radial Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
R73TW3270SE00J
  • Tolerance
    5%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    270nF
  • Depth
    20mm
  • Lead Pitch
    37.5mm
  • Height
    40mm
  • Length
    41.5mm