  • R75RN3150AA30K
R75RN3150AA30K
advertisement
Manufacturer No:
R75RN3150AA30K
HK JDW NO:
417-R75RN3150AA30K
Description:
150nF Film Capacitor 10% Radial Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
R75RN3150AA30K
    Select All
  • Factory Lead Time
    26 Weeks
    Radial
  • Published
    2017
  • Tolerance
    10%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    150nF
  • Depth
    13mm
  • Lead Pitch
    22.5mm
  • Height
    22mm
  • Length
    26.5mm