  • R75RN3150CK30J
R75RN3150CK30J
advertisement
Manufacturer No:
R75RN3150CK30J
HK JDW NO:
417-R75RN3150CK30J
Description:
150nF Film Capacitor 5% Radial Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
R75RN3150CK30J
  • Tolerance
    5%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    150nF
  • Depth
    13mm
  • Lead Pitch
    22.5mm
  • Height
    22mm
  • Length
    26.5mm