  • RAVF164DFT60R4
RAVF164DFT60R4
advertisement
Manufacturer No:
RAVF164DFT60R4
HK JDW NO:
762-RAVF164DFT60R4
Datasheet:
RAVF164DFT60R4
Step5Bar-code shipping tag
RAVF164DFT60R4
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    60.4Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    1.6002mm