  • RAVF164DJT3M30
RAVF164DJT3M30
advertisement
Manufacturer No:
RAVF164DJT3M30
HK JDW NO:
762-RAVF164DJT3M30
Package:
1206
Datasheet:
RAVF164DJT3M30
Step5Bar-code shipping tag
RAVF164DJT3M30
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    1206
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    3.3MOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Case Code (Metric)
  • Case Code (Imperial)
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Height
    609.6μm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    1.6002mm