  • RCEC400GS5R60KB
RCEC400GS5R60KB
advertisement
Manufacturer No:
RCEC400GS5R60KB
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-RCEC400GS5R60KB
Package:
Datasheet:
RCEC400GS5R60KB
Description:
5.6Ohm, 100W
Quantity:
In Stock : 6152
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RCEC400GS5R60KB
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Published
    2015
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Temperature Coefficient
    250 ppm/°C
  • Resistance
    5.6Ohm
  • Power Rating
    100W
  • Voltage - Rated DC
    1.5kV