  • RCH05V32R00FS06
RCH05V32R00FS06
advertisement
Manufacturer No:
RCH05V32R00FS06
HK JDW NO:
875-RCH05V32R00FS06
Description:
32Ohm, 1%, 5W
Step5Bar-code shipping tag
RCH05V32R00FS06
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    32Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    5W
  • Height
    15mm
  • Length
    16.6mm