  • RCH25S5R600FS06
RCH25S5R600FS06
advertisement
Manufacturer No:
RCH25S5R600FS06
HK JDW NO:
875-RCH25S5R600FS06
Step5Bar-code shipping tag
RCH25S5R600FS06
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    5.6Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    25W
  • Height
    15mm
  • Length
    28mm