  • RCH50R43001FS06
RCH50R43001FS06
advertisement
Manufacturer No:
RCH50R43001FS06
HK JDW NO:
875-RCH50R43001FS06
Step5Bar-code shipping tag
RCH50R43001FS06
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    43kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    50W
  • Height
    15mm
  • Length
    47.8mm