  • RCH50S15000JS06
RCH50S15000JS06
advertisement
Manufacturer No:
RCH50S15000JS06
HK JDW NO:
875-RCH50S15000JS06
Description:
1.5kOhm, 5%, 50W
Step5Bar-code shipping tag
RCH50S15000JS06
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Package / Case
    Molded
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    1.5kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    50W
  • Height
    15mm
  • Length
    47.8mm