  • RCH50S51001JS06
RCH50S51001JS06
advertisement
Manufacturer No:
RCH50S51001JS06
HK JDW NO:
875-RCH50S51001JS06
Description:
51kOhm, 5%, 50W
Step5Bar-code shipping tag
RCH50S51001JS06
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    51kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    50W
  • Height
    15mm
  • Length
    47.8mm