  • RCMA0519601BES03
RCMA0519601BES03
advertisement
Manufacturer No:
RCMA0519601BES03
HK JDW NO:
875-RCMA0519601BES03
Description:
Through Hole 19.6kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMA0519601BES03
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
    Molded
  • Published
    2016
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    19.6kOhm
  • Diameter
    4.2mm
  • Length
    10.4mm