  • RCMA0822002BES03
RCMA0822002BES03
advertisement
Manufacturer No:
RCMA0822002BES03
HK JDW NO:
875-RCMA0822002BES03
Description:
Through Hole 220kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMA0822002BES03
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    220kOhm
  • Diameter
    6.4mm
  • Length
    16.5mm