  • RCMS02715R0FHS14
RCMS02715R0FHS14
advertisement
Manufacturer No:
RCMS02715R0FHS14
HK JDW NO:
875-RCMS02715R0FHS14
Package:
Molded
Datasheet:
RCMS02715R0FHS14
Description:
Through Hole 715Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMS02715R0FHS14
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Package / Case
    Molded
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    715Ohm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.5mm