  • RCMS053R320FHA20
RCMS053R320FHA20
advertisement
Manufacturer No:
RCMS053R320FHA20
HK JDW NO:
875-RCMS053R320FHA20
Package:
Conformal
Datasheet:
Description:
Through Hole 3.32Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMS053R320FHA20
  • Package / Case
    Conformal
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    3.32Ohm
  • Diameter
    3.65mm
  • Length
    10.2mm