  • RCMT02100R0BEA20
RCMT02100R0BEA20
advertisement
Manufacturer No:
RCMT02100R0BEA20
HK JDW NO:
875-RCMT02100R0BEA20
Description:
Through Hole 100Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMT02100R0BEA20
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
    Molded
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Published
    2016
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    100Ohm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.7mm