  • RCMX0266502FHS14
RCMX0266502FHS14
advertisement
Manufacturer No:
RCMX0266502FHS14
HK JDW NO:
875-RCMX0266502FHS14
Package:
Molded
Datasheet:
RCMX0266502FHS14
Description:
Through Hole 665kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMX0266502FHS14
  • Resistance
    665kOhm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.5mm
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C