  • RDED72W125MUB1H03B
RDED72W125MUB1H03B
advertisement
Manufacturer No:
RDED72W125MUB1H03B
HK JDW NO:
535-RDED72W125MUB1H03B
Description:
1.2μF Ceramic Capacitor 20%
Quantity:
In Stock : 17300
Step5Bar-code shipping tag
RDED72W125MUB1H03B
    Select All
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 4 weeks ago)
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1.2μF
  • Voltage - Rated DC
    450V
  • Lead Pitch
    5mm