  • RF064PJ824CS
RF064PJ824CS
advertisement
Manufacturer No:
RF064PJ824CS
HK JDW NO:
703-RF064PJ824CS
Step5Bar-code shipping tag
RF064PJ824CS
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    0.055Lx0.024W 1.40mmx0.60mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    820kOhm
  • Power Per Element
    31.25mW
  • Height Seated (Max)
    0.013 0.33mm