  • RFD20N03SM9AR4761
RFD20N03SM9AR4761
advertisement
Manufacturer No:
RFD20N03SM9AR4761
Manufacturer:
Harris Corporation
HK JDW NO:
3644-RFD20N03SM9AR4761
Package:
Datasheet:
Description:
20A, 30V, 0.025 OHM, N-CHANNEL