  • RGCMF1210121H4T
RGCMF1210121H4T
advertisement
Manufacturer No:
RGCMF1210121H4T
HK JDW NO:
883-RGCMF1210121H4T
Package:
0504 (1210 Metric), 4 Lead
Datasheet:
Description:
CMC 300MA 2LN 120 OHM SMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RGCMF1210121H4T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    0504 (1210 Metric), 4 Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Digi-Reel®
  • Published
    2011
  • Series
    RGCMF
  • Size / Dimension
    0.049Lx0.039W 1.25mmx1.00mm
  • Part Status
    Discontinued
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Case Code (Metric)
    1210
  • Case Code (Imperial)
  • Impedance
    120Ohm
  • Current
    300mA
  • Filter Type
    Signal Line
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    1.2Ohm
  • Impedance @ Frequency
    120Ohm @ 100MHz