  • RGTCM0806900H0T
RGTCM0806900H0T
advertisement
Manufacturer No:
RGTCM0806900H0T
HK JDW NO:
883-RGTCM0806900H0T
Package:
0302 (0806 Metric), 4 Lead
Datasheet:
RGTCM0806900H0T
Description:
THIN FILM 90 OHM 100MA
Step5Bar-code shipping tag
RGTCM0806900H0T
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    0302 (0806 Metric), 4 Lead
  • Packaging
    Digi-Reel®
  • Published
    2011
  • Series
    RGTCM
  • Size / Dimension
    0.035Lx0.027W 0.88mmx0.68mm
  • Part Status
    Discontinued
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Resistance
    90Ohm
  • Frequency
    4GHz
  • Filter Type
    Band Pass
  • Height (Max)
    0.022 0.55mm