  • RH05110R0JS03
RH05110R0JS03
advertisement
Manufacturer No:
RH05110R0JS03
HK JDW NO:
875-RH05110R0JS03
Description:
110Ohm, 5%, 5W
Step5Bar-code shipping tag
RH05110R0JS03
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    110Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    5W
  • Height
    8.9mm
  • Length
    28.5mm