  • RH0511R00JS03
RH0511R00JS03
advertisement
Manufacturer No:
RH0511R00JS03
HK JDW NO:
875-RH0511R00JS03
Description:
11Ohm, 5%, 5W
Step5Bar-code shipping tag
RH0511R00JS03
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    11Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    5W
  • Height
    8.9mm
  • Length
    28.5mm