  • RH05130R0JS03
RH05130R0JS03
advertisement
Manufacturer No:
RH05130R0JS03
HK JDW NO:
875-RH05130R0JS03
Description:
Res Wirewound 130 Ohm 5% 10W 15ppm/C Aluminum Housed AXL Flange Mount Bag
Step5Bar-code shipping tag
RH05130R0JS03
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    130Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    5W
  • Height
    8.9mm
  • Length
    28.5mm