  • RH05220R0JS03
RH05220R0JS03
advertisement
Manufacturer No:
RH05220R0JS03
HK JDW NO:
875-RH05220R0JS03
Description:
220Ohm, 5%, 10W
Step5Bar-code shipping tag
RH05220R0JS03
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    220Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    10W
  • Height
    8.9mm
  • Length
    28.5mm