  • RH055R110FS03
RH055R110FS03
advertisement
Manufacturer No:
RH055R110FS03
HK JDW NO:
875-RH055R110FS03
Description:
5.11Ohm, 1%, 5W
Step5Bar-code shipping tag
RH055R110FS03
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Published
    2016
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    5.11Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    5W
  • Height
    8.9mm
  • Length
    28.5mm