  • RH10130R0JS03
RH10130R0JS03
advertisement
Manufacturer No:
RH10130R0JS03
HK JDW NO:
875-RH10130R0JS03
Description:
Res Wirewound 130 Ohm 5% 12.5W 15ppm/C Aluminum Housed AXL Flange Mount Bag
Step5Bar-code shipping tag
RH10130R0JS03
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    130Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    10W
  • Height
    11mm
  • Length
    35mm