  • RH1017800FS03
RH1017800FS03
advertisement
Manufacturer No:
RH1017800FS03
HK JDW NO:
875-RH1017800FS03
Description:
1.78kOhm, 1%, 12.5W
Step5Bar-code shipping tag
RH1017800FS03
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Published
    2016
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    1.78kOhm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    12.5W
  • Height
    11mm
  • Length
    35mm