  • RH101R690FS03
RH101R690FS03
advertisement
Manufacturer No:
RH101R690FS03
HK JDW NO:
875-RH101R690FS03
Description:
1.69Ohm, 1%, 10W
Step5Bar-code shipping tag
RH101R690FS03
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    1.69Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    10W
  • Height
    11mm
  • Length
    35mm