  • RH1027R00JS03
RH1027R00JS03
advertisement
Manufacturer No:
RH1027R00JS03
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-RH1027R00JS03
Step5Bar-code shipping tag
RH1027R00JS03
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Resistance
    27Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Wirewound
  • Power Rating
    10W
  • Height
    11mm
  • Length
    35mm