  • RH104R300FS03
RH104R300FS03
advertisement
Manufacturer No:
RH104R300FS03
HK JDW NO:
875-RH104R300FS03
Package:
Datasheet:
Description:
4.3Ohm, 1%, 12.5W
Step5Bar-code shipping tag
RH104R300FS03
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Published
    2016
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    4.3Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    12.5W
  • Height
    11mm
  • Length
    35.5mm