  • RH105R600JS03
RH105R600JS03
advertisement
Manufacturer No:
RH105R600JS03
HK JDW NO:
875-RH105R600JS03
Step5Bar-code shipping tag
RH105R600JS03
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    5.6Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    10W
  • Height
    11mm
  • Length
    35mm