  • RH10R3000KS03
RH10R3000KS03
advertisement
Manufacturer No:
RH10R3000KS03
HK JDW NO:
875-RH10R3000KS03
Step5Bar-code shipping tag
RH10R3000KS03
  • Height
    11mm
  • Length
    35mm
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    300mOhm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    10W