  • RH10R4700FS03
RH10R4700FS03
advertisement
Manufacturer No:
RH10R4700FS03
HK JDW NO:
875-RH10R4700FS03
Description:
470mOhm, 1%, 10W
Step5Bar-code shipping tag
RH10R4700FS03
    Select All
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    470mOhm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    10W
  • Height
    11mm
  • Length
    35mm