  • RH2525R00JS03
RH2525R00JS03
advertisement
Manufacturer No:
RH2525R00JS03
HK JDW NO:
875-RH2525R00JS03
Package:
Datasheet:
Description:
25Ohm, 5%, 20W
Step5Bar-code shipping tag
RH2525R00JS03
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    25Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    20W
  • Height
    15mm
  • Length
    49mm